Cros escolar de Terrassa 2018

El dissabte 15 de desembre els nens i nenes de la nostra escola van participar al Cros Escolar de Terrassa. Aquest any, 140 alumnes de primària es van inscriure i van gaudir d’un matí practicant atletisme amb la resta de les escoles de Terrassa.

Agrupats en diferents categories, havien de recórrer un circuit per acabar fent una volta a la pista d’atletisme. La participació de la nostra escola va ser un èxit i tots ens ho vam passar molt bé. Aquí podreu veure les classificacions.

Volem felicitar a tots els participants i en especial als que van obtenir algun premi:

  • Equip aleví 2n any femení (Sisè): segones classificades
  • Equip aleví 2n anys masculí (Sisè): tercers classificats
  • Equip benjamí femení (quart):terceres classificades
  • Equip benjamí masculí 1r anys (segon): tercers classificats.
  • Noa Fulladosa: quarta classificada benjamí femení de 2n any
  • Valentina Pérez : Setena classificada benjamí femení de 2n any
  • Leonardo Cardona: vuitè classificat aleví masculí 1r any