nov. 20

Cros escolar de Terrassa 2017

Ahir diumenge els nens i nenes de la nostra escola van participar al Cros de Can Jofresa. Aquest any, 150 alumnes de primària es van inscriure i van gaudir d’un matí practicant atletisme amb la resta de les escoles de Terrassa.

Agrupats en diferents categories, havien de recórrer un circuit per acabar fent una volta a la pista d’atletisme. La participació de la nostra escola va ser un èxit i tots ens ho vam passar molt bé. Aquí podreu veure les classificacions .

Volem felicitar a tots els participants i en especial als que van obtenir algun premi:

  • Equip aleví femení (Cinquè): segones classificades
  • Equip benjamí  masculí (quart): segons classificats
  • Equip benjami femení (tercer): primeres classificades
  • Equip prebenjamí femení (primer)): terceres classificades.
  • Gerard Ortiz: cinquè classificat en categoria benjamí masculí (quart)
  • Martina Soler: quarta classificada en la categoria aleví femení (cinquè)
  • Unai Ruiz : segon classificat a la categoria prebenjamí masculí